keyboard_arrow_down

Nowy rok, RABAT OK!

Na początku nowego roku każdy z nas potrzebuje mobilizacji by śmiało wystartować z planami i postanowieniami, które sobie narzuciliśmy. Nic tak nie poprawia nastroju i nie dodaje energii, jak okazja, czy dobry rabat. Dlatego wszystkie projekty domów dostępne na GALERIADOMOW.PL są teraz tańsze o 350 zł.

Zrób zdecydowany krok w nowy rok i skorzystaj z naszej promocji! Zacznij oszczędzać już od samego początku i wybierz jeden z naszych gotowych projektów domów. To najszybsza i najtańsza droga do własnego domu. Projekty domów parterowy i z poddaszem użytkowym, z garażami lub dostaniesz u nas z MEGA PAKIETEM dodatków. Co otrzymasz w prezencie?

  • tablica informacyjna
  • 3 projekty garaży wolnostojących
  • dziennik budowy
  • projekt szczelnego zbiornika bezodpływowego na ścieki bytowe (szambo)
  • wentylacja mechaniczna z rekuperacją (do wybranych projektów)
  • projekt instalacji solarnej (do wybranych projektów)
  • projekt instalacji teletechnicznych (do wybranych projektów)
  • bezpłatna zgoda na zmiany
  • charakterystyka energetyczna

Gotowe projekty domów, które przeglądasz na naszych stronach zostały opracowane według najnowszych standardów w zakresie energooszczędności (WT 2021). To projekty domów tanich w budowie, szybkich w realizacji i oszczędnych w użytkowaniu. Chcemy, by każda inwestycja na podstawie naszego projektu przebiegła szybko, sprawnie i nie nadwyrężyła domowego budżetu. Nasze projekty domów są zoptymalizowane pod kątem użytych materiałów, konstrukcji, bryły i formy budynku. Zachowują najwyższy standard wykonania przy jednoczesnej trosce o estetykę, nowoczesny charakter i nienaganny styl. Chcemy byście mieszkali pięknie, budowali tanio i cieszyli się wygoda swojego nowego domu każdego dnia. By każda chwila upewniała Was w przekonaniu, ze decyzja o budowie domu była najlepsza z możliwych.

Nowy rok jest czasem postanowień, deklaracji i chęci zmiany. Ważne, żeby te wszystkie plany nie zostały tylko w sferze wyobraźni. Warto plany zamienić w czyny, a dobre pomysły zacząć realizować. Bez wątpienia najlepszą decyzją, jaka możecie podjąć w nowym roku jest ta o budowie własnego domu. Nigdzie nie będziemy się czuli tak wolni, tak bezpieczni i tak spokojni, jak we własnych czterech ścianach. Decyzja o budowie domu to nie tylko bardzo ważny krok, to również opowiedzenie się po stronie lepszego życia dla całej naszej rodziny. To troska o najbliższych, o dzieci, o ich los i bezpieczną przyszłość. 

Na początku nowego roku życzy wszystkim zdecydowanym inwestorom realizacji marzeń i samych trafnych wyborów. Z nami łatwiej sięgać po marzenia!

Zapoznaj się z regulaminem promocji: https://www.galeriadomow.pl/regulamin-promocji-projekty-domow-350zl-taniej.html

Poprzedni artykuł:
Nowoczesny dom na wąską działkę