keyboard_arrow_down

Nadchodzi dobry czas - Czas na budowę domu!

Wiosna już tuż tuż… jesteście gotowi? Czas poważnie pomyśleć o budowie domu! W Galerii Domów już czujemy ożywczy powiew, dlatego wszystkie nasze projekty są gotowe na wiosnę i tańsze o 15%! Właśnie rusza PROMOCJA na wszystkie nasze projekty domów. Najnowsze kolekcje, sprawdzone i lubiane serie, domy parterowe i z poddaszem – wszystkie projekty domów można teraz kupić z wyjątkowym rabatem. 
Nadchodzący czas to najlepszy moment na konkretne decyzje dotyczące budowy domu. Pogoda zaczyna sprzyjać wszelkim pracom budowlanym, zatem pora wybrać projekt domu! 

Czas na budowę domu - Promocja w Galerii Domów

W naszej ofercie pojawiło się sporo nowości, zarówno jeśli chodzi o domy parterowe, jak i te z poddaszem. Szczególną uwagę położyliśmy na, cieszące się wyjątkowym zainteresowaniem, parterowe domy na wąską działkę. Seria przy Pastelowej od numeru 15 do 18 to nowoczesne domy, tanie i szybkie w budowie, które dedykowane są na smukłe parcele. Powiększyliśmy również rodzinę projektów dedykowanych deweloperom, o domy jednorodzinne dwulokalowe z serii przy Amarantowej

Jeśli razem z nami wierzycie, że prawdziwa wiosna jest już za rogiem warto się przygotować na jej przybycie. Nowa sukienka, sportowy dres do biegania, czy dziecięcy rowerek – to tylko kilka prezentów, którymi można uczcić nadchodzącą zmianę pory roku. Zaoszczędzone pieniądze wydacie w dowolny sposób, ale najważniejszy jest fakt, iż pierwszy krok do sukcesu zostanie wykonany. Wybierzcie najlepiej swój wymarzony projekt domu, korzystając z PROMOCJI -15%!

Czas już brać się za budowę… Z Galerią Domów sukces mamy gwarantowany!

Zapoznaj się z regulaminem promocji: REGULAMIN.

 

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Zmiany w projekcie gotowymWybierz najlepiej! Najnowszy katalog Galeria Domów nr 30 jest już dostępny.