keyboard_arrow_down

Mocne Promocje na BLACK WEEK w GALERIADOMOW.PL

Czas największych promocji zawitał na GALERIADOMOW.PL. Znajdź swój wymarzony projekt domu i kup go 250, a nawet 700 zł taniej. BLACK WEEK to okazja, której nie możesz przegapić.

Promocja BLACKWEEK w GALERIADOMOW.PL

Dlaczego warto kupić gotowy projekt domu? Nie tylko promocje mają tutaj znaczenie. Gotowe projekty domów to przede wszystkim najszybsza droga do własnego domu. Wybrany projekt otrzymujemy już w 2-3 dni od daty zamówienia. Skraca to czas do rozpoczęcia adaptacji, umożliwia też szybsze skompletowanie dokumentów do pozwolenia na budowę. Dokumentacja zawiera wszystkie niezbędne projekty instalacji wewnętrznych, więc nie musimy zlecać ich wykonania innym inżynierom. Wszystkie gotowe projekty domów są zaopatrzone w aktualną charakterystykę energetyczną oraz bogaty pakiet przydatnych dodatków.

Dom przy Niezapominajek 4

Szybki zakup, tania budowa!

Gotowe projekty domów dostępne na GALERIADOMOW.PL to domy tanie w budowie, umożliwiające bezproblemową i szybką realizacje inwestycji. Domy przy Cyprysowej, Bukowej i inne z naszej oferty, cechuje dobrze policzona konstrukcja, funkcjonalne wnętrze, prosta forma i optymalna wielkość. Projekty domów tanich w budowie „tną koszty” ograniczając między innymi ilość elementów nośnych. Opierają się na prostej konstrukcji dachu i ograniczają do minimum ilość kominów. Optymalizacji podlegają również otwory okienne, by nie było ich za dużo i nie miały niestandardowych rozmiarów. Funkcjonalne i praktyczne projekty domów nie generują niepotrzebnych kosztów. Można je realizować za jednym razem, lub budować systemem dwuetapowym. O takiej możliwości można mówić w przypadku projektów domów z poddaszem użytkowym, w których przewidziano dodatkowy pokój na parterze.

Dom przy Bukowej 49

Przyjazne projekty domów – dostosuj dom do swoich wymagań.

Przyjazne inwestorowi projekty domów charakteryzują się tym, że można je dostosować do własnych potrzeb. Do każdego projektu domu wystawiamy bezpłatnie pisemną zgodę na zmiany. Pozwala ona na etapie adaptacji dostosować projekt domu do swoich wymagań. Likwidacja okien, czy doprojektowanie nowych, zmniejszenie, lub powiększenie budynku, zmiana kąta nachylenia dachu, to jedne z częściej wykonywanych zmian adaptacyjnych.

Najlepszy projekt domu – to tani projekt! A jeśli ma być tani to warto go kupić w trakcie trwania promocji BLACK WEEK! Rabat od 250 do 700 zł obejmuje teraz eleganckie i nowoczesne projekty domów o doskonałych parametrach energooszczędnych. Tanie w budowie, szybkie w realizacji i proste w wykonaniu – takie domy gwarantują powodzenie każdej inwestycji. Skorzystaj z wyjątkowej promocji na GALERIADOMOW.PL, wybierz najlepiej i ciesz się swoim wymarzonym domem.

Dowiedz się więcej - przeczytaj regulamin promocji dostępny pod adresem: https://www.galeriadomow.pl/artykuly/regulamin-mocne-promocje

Poprzedni artykuł:
Stworzone do adaptacji poddasza