keyboard_arrow_down

Majem TANIEJ!

Ciepłych dni przed nami coraz więcej, dlatego warto zebrać siły i rozpocząć realizację planów budowy domu. Aby cała inwestycja przebiegła szybko i sprawnie potrzebny jest dobry projekt domu, a taki z pewnością znajdziecie na naszej stronie. Mało tego, GALERIADOMOW.PL przygotowała teraz specjalne, majowe ceny na wszystkie gotowe projekty domów. Majem taniej o 250 zł kupicie wszystkie domy z naszej oferty, do których przygotowaliśmy bogaty pakiet dodatków. Każdy projekt trafi do Was w towarzystwie prezentów o łącznej wartości do 3499 zł! 

Majem Taniej - promocja w GALERIADOMOW.PL

 


Na co możecie liczyć wybierając dom z naszej oferty? Zestaw dodatków stworzyliśmy tak, by były w nim rzeczy praktyczne oraz niezbędne do realizacji budowy:

  • Tablica i dziennik budowy - podstawa każdej inwestycji. 
  • Trzy garaże wolnostojące do wyboru – przydadzą się na niejednej budowie, jako uzupełnienie projektu, lub dodatkowy budynek o przeznaczeniu gospodarczym. 
  • Autorska zgoda na zmiany – niezbędna do wprowadzenia poprawek i zmian mających na celu dostosowanie wybranego projektu do naszych oczekiwań. 
  • Charakterystyka energetyczna wraz z analizą – niezbędna do uzyskania pozwolenia na budowę.
  • Projekt techniczny szczelnego zbiornika bezodpływowego na ścieki bytowe (szamba) – niezbędny dla inwestycji realizowanych poza obszarami objętymi kanalizacją.
  • Instalacje podnoszące energooszczędność budynku: wentylacja mechaniczna z rekuperacją, instalacja solarna.
  • Pakiet instalacji teletechnicznych – tv, sat, internet, domofon, videodomofon. 

Każdy nasz projekt jest zaopatrzony w oryginalny hologram i wysyłany bezpłatnie na terenie całego kraju. Teraz wszystkie gotowe projekty domów możecie kupić z rabatem 250 zł w majowej promocji. Warto postarać się o własny dom, z kilku bardzo ważnych względów, których nie zapewni nam żadne mieszkanie. W domu jesteśmy zupełnie wolni, nie musimy martwić się o nieznośnego sąsiada, czy miejski, uciążliwy hałas. Mamy w nim miejsce na wszystko, gdyż nawet mały dom daje więcej możliwości niż duże mieszkanie (strych, piwnica, kotłownia, przydomowa wiata!) Dom to nie tylko budynek, to też działka, na której stoi, a ta daje kontakt z naturą, swobodę odpoczynku i możliwość relaksu i zabawy na świeżym powietrzu – na balkonie możemy tylko o tym pomarzyć… 

Na GALERIADOMOW.PL znajdziecie domy tanie w budowie i szybkie w realizacji – takie, które dają gwarancję powodzenia inwestycji przy najmniejszym z możliwych nakładzie finansowym. Nasze projekty są ekonomiczne (oszczędne w budowie i w eksploatacji) estetyczne (eleganckie i stylowe) i energooszczędne (z dbałością o naturę i klimat)

Przymierz z nami projekt domu i ciesz się swoim własnym miejscem na ziemi szybciej niż możesz sobie wyobrazić. Wybierz najlepiej z GALERIADOMOW.PL

Zapoznaj się z regulaminem promocji: https://www.galeriadomow.pl/artykuly/regulamin-promocji

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Kiedy warto podpiwniczyć dom i ile to kosztuje?Projekty domów dwulokalowych – jeden dom, dwie szczęśliwe rodziny