keyboard_arrow_down

Maj LOVE Rabaty!

Każdemu należy się chwila odpoczynku, szczególnie przed tak ekscytującym zadaniem, jakim jest budowa domu. GALERIADOMOW.PL, z okazji długiego majowego weekendu, przygotowała specjalną promocję, która ma na celu zmotywowanie do działania wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad budową własnego domu. Każdy nasz projekt w tych dniach będzie tańszy o 10%! 

Promocja MAJ LOVE RABATY

Dom to odbicie naszego charakteru i stylu życia, dlatego warto przejrzeć całą naszą ofertę i wybrać dom, który najbardziej nam odpowiada. Czy wolimy domy parterowe, w których wszystko mamy na jednym poziomie, czy z poddaszem, na którym z wytchnieniem odpoczywamy, po całym dniu pracy? Te pytania musimy sobie postawić przed ostatecznym wyborem. W czasie wolnym, na weekendowym wyjeździe, czy w gronie przyjaciół, warto rozważyć każdą opcję. Warto posłuchać dobrych rad rodziny, czy tych którzy całe przedsięwzięcie mają już za sobą. Długi weekend to dobry czas na spotkania i rozmowy, również o budowie domu.

Gdy już wybierzemy warto skorzystać z każdej okazji. Dzięki GALERIADOMOW.PL ELITE i aktualnej promocji kupicie wybrany projekt w najlepszej możliwej cenie. Jesteście na stronie producenta, dlatego projekt otrzymacie najszybciej, jak tylko się da. Oszczędność czasu i pieniędzy to nie jedyne zalety zakupów w naszym serwisie. Dla każdego naszego klienta przygotowaliśmy bogaty zestaw prezentów, które otrzyma, wraz z zakupionym projektem domu. Wybierając jeden z projektów naszej kolekcji otrzymacie całkowicie ZA DARMO m. in. trzy projekty garaży wolnostojących, tablicę informacyjną, dziennik budowy, czy dodatkowe projekty instalacji solarnej, czy wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Jako autorzy wszystkich projektów gwarantujemy najlepszą cenę oraz bezpośredni kontakt i konsultacje z architektem, czego nie będziecie w stanie uzyskać nigdzie indziej! 

Odpoczywajcie, cieszcie się chwilami w gronie najbliższych i wybierajcie najlepiej.

Zapraszamy do świata GALERIADOMOW.PL

Regulamin promocji - https://www.galeriadomow.pl/artykuly/regulamin-promocji