keyboard_arrow_down

Lato, co ty na to?

Ochoczo rozpoczynamy wakacyjny sezon i ogłaszamy, że wszystkie nasze gotowe projekty domów są teraz tańsze o 10%. Ta wyjątkowa promocja przygotowana została specjalnie dla tych, którzy właśnie przeglądają nasze gotowe projekty domów, zastanawiając się który wybrać? Chcemy aktywnie pomagać w podjęciu decyzji i dlatego dajemy Wam kolejny pozytywny bodziec.


Letni czas to chwile, w których najlepiej możemy odczuć dobrodziejstwa własnego domu, bo dom, to nie tylko elegancki budynek. Działka, zielona trawa ogrodu, kwitnąca rabatka i słoneczny taras – to wszystko atrakcje, których doświadczymy wyłącznie we własnym domu. Czas spędzany przez dzieci na osiedlowym placu zabaw nigdy nie zastąpi beztroskich chwil w przydomowym ogródku. Basen, huśtawka, czy zjeżdżalnia wkomponowana we własną działkę daje satysfakcję rodzicom i poczucie bezpieczeństwa naszym dzieciom. Dla nich czas wakacji to długo wyczekiwany okres zabawy i radości. Na głowach nas, rodziców, spoczywa obowiązek, by ten czas zaplanować atrakcyjnie, lecz i bezpiecznie. Gdzie, jeśli nie w domowej piaskownicy, nasze dzieci będą czuły się najpewniej? Co może się równać z radosnymi zabawami z psem, czy emocjonującymi meczami na zaimprowizowanym boisku przy domu?

Wizja kolejnych wakacji spędzonych już w swoim własnym domu to ogromna motywacja do aktywnego działania. Jeśli nie teraz, to kiedy? Przecież nam też należy się coś od życia! Leżak na rozgrzanym tarasie, ogrodowy basen, w którym można się schłodzić, wieczorne spotkania przy grillu to perspektywa nader kusząca. 

Wszystkie gotowe projekty domów taniej o 10%, to nasza najnowsza oferta na lato. Wysyłamy pozytywny sygnał do wszystkich zdecydowanych inwestorów. A co Wy na to? Jak na lato? 

Szczegóły promocji na www.galeriadomow.pl/regulamin-promocji-lato-co-ty-na-to.html

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
AMAZING! Najlepsze gotowe projekty domów w naszym najnowszym katalogu.Otwieramy drzwi do świata nowoczesnych projektów domów.