keyboard_arrow_down

Łap gorące chwile z Galerią Domów i wybierz najlepiej!

Ostatnie 10% wakacji!

Pogoda dopisuje, dobre nastroje również, ale wakacje niestety dobiegają końca. Aby czas relaksu i odpoczynku stał się bodźcem do podejmowania ważnych decyzji, co do tego, jak mogą wyglądać przyszłoroczne wakacje, przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną PROMOCJĘ. 

Wszystkie gotowe projekty domów z naszej oferty są od dzisiaj tańsze o 10%. Domy parterowe i z poddaszem użytkowym, z piwnicą i bez, tradycyjne i nowoczesne – wybór jest ogromny, lecz z Galerią Domów za każdym razem trafny. Dbamy, aby nasze projekty domów były precyzyjnie zaplanowane i przemyślane w każdym calu. Gotowe projekty domów, które schodzą z desek kreślarskich naszych architektów, poza ewidentnymi walorami estetycznymi i dbałością o jakość dokumentacji, pozwalają na tanią i szybką realizację inwestycji, co jest ich ewidentnym atutem. Nie uprawiamy projektowej sztuki dla sztuki, lecz chcemy, żeby nasi klienci szybko i sprawnie dotarli do wyznaczonego sobie celu – by zamieszkali u siebie, w pięknym domu. 

Nie tylko ekonomia inwestycji jest dla nas ważna. Równie cenne jest zadowolenie przyszłych mieszkańców z użytkowania domów przy Cyprysowej, Pastelowej, czy Sielskiej. Dlatego projektujemy domy energooszczędne, zaopatrzone dodatkowo w instalacje solarną i schematy wentylacji mechanicznej z rekuperacją. 

Mieszkanie w domu wybudowanym według naszego projektu jest nie tylko egzystencją w pięknej scenerii eleganckiego domu. To również bilansujący się ekonomicznie projekt rozpisany na długie, szczęśliwe lata. 

Ostatnia wakacyjna PROMOCJA Galerii Domów to pozytywny impuls mający na celu ośmielić wszystkich niezdecydowanych. Przyjemnie pożegnaj odchodzące wakacje, a w przyszłym roku ciesz się latem i słońcem w zielonym ogrodzie, czy na rozgrzanym tarasie własnego domu. 
Chwytaj moment, odpocznij i wybierz najlepiej z Galerią Domów.

 

Przeczytaj Regulamin promocji.

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Więcej światła - Poszerz spektrum widzeniaZapachniało imbirem! Gotowe projekty domów z serii przy Imbirowej w nowej odsłonie.