Koszty budowy do stanu pod klucz tylko na GALERIADOMOW.PL

Nasze projekty domów nie mają przed Tobą tajemnic. Sprawdź koszty budowy wybranego domu dla Twojej lokalizacji. Wybierz z listy rejon, w którym planujesz inwestycję i zobacz wyliczenia opracowane na podstawie oficjalnych obwieszczeń Wojewody. Koszty budowy są opracowane dla stanu pod klucz w oparciu o wskaźniki przeliczeniowe kosztu odtworzenia 1 m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych.

Co to jest stan pod klucz?

Wykończenie domu pod klucz obejmuje urządzoną już łazienkę (wraz z białym montażem) oraz kuchnię wraz z armaturą. Ściany domu są pomalowane na biało, a podłogi położone. Wykończenie obejmuje kotłownię wraz z kotłem CO/CWU, grzejniki, wszystkie drzwi zewnętrzne, okna oraz drzwi wewnątrzlokalowe. Do domu wykończonego do stanu pod klucz wystarczy dokupić meble (łóżka, komody, szafy) i można się wprowadzać.

Co to jest wskaźnik przeliczeniowy?

Wskaźnik przeliczeniowy określa przeciętny koszt budowy 1 m² powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych. Wskaźnik ogłasza Wojewoda w formie obwieszczenia, co 6 miesięcy. Ustalany jest na podstawie bieżących danych Urzędu Statystycznego oraz według wytycznych ustalonych przez resort do spraw budownictwa.

Do 35% taniej systemem gospodarczym

Sprawdź ile możesz zapłacić za budowę systemem zleconym i przelicz, ile zaoszczędzisz wykonując część prac systemem gospodarczym. Realizując inwestycję przy udziale własnego nakładu pracy możesz zaoszczędzić nawet 35% sumy podanej w kosztorysie. Określ procentowo ilość prac wykonanych systemem gospodarczym i sprawdź o ile obniżą się całkowite koszty budowy domu.

Nie ufaj wyliczeniom bez pokrycia, tylko u nas realne koszty budowy!

Większość kosztorysów dostępnych na różnych portalach oferujących gotowe projekty domów to uznaniowe wyliczenia, nie poparte analizą rynku i realiów związanych z budową domu. Wiele z nich jest zaniżona, by zachęcić potencjalnego klienta do zakupu projektu. Nasze koszty budowy są oparte na oficjalnych danych dla wybranej lokalizacji. Uwzględniają bieżące koszty robocizny, materiałów oraz pozwalają określić zakres oszczędności przy zaangażowaniu własnym – budowa systemem gospodarczym.

Sprawdź ile może kosztować budowa Twojego wymarzonego projektu domu. Przygotuj się do budowy najlepiej. Zostań świadomym inwestorem i wybierz najlepiej na GALERIADOMOW.PL

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Stworzone do adaptacji poddaszaTrzy oblicza, jedno wnętrze. Poznaj nowe projekty domów z serii Dom przy Niezapominajek.