Jesienna promocja!

Czekasz na odpowiedni moment, by kupić wymarzony projekt domu? Jesień to idealny czas na kluczowe decyzje. Wybierz z nami projekt domu i skorzystaj z PROMOCJI. Projekty domów są teraz tańsze o 300 złotych. Wybierz jedną z naszych NOWOŚCI i zgarnij aż 700 zł RABATU! Kupuj taniej na GALERIADOMOW.PL tylko do 17.10.2022!

Promocja na projekty domów

Gotowe projekty domów to najszybsza droga do własnego domu! Sprawdź dlaczego warto wybrać Pastelową, Przyjemną, Bukową, czy inny projekt z naszej oferty?

 • oszczędzaj czas: wybrany projekt w Twoich rękach już w 2 dni od zamówienia!
 • oszczędzaj pieniądze: najlepsza cena tylko u producenta – projekty domów 300 zł taniej, NOWOŚCI z rabatem 700 zł.
 • wybieraj spośród tysięcy gotowych projektów: wolisz przytulne poddasze, czy otwarte parterówki? Potrzebujesz garażu, czy nie ma go w Twoich planach? Masz wąską działkę i chcesz zmieścić na niej komfortowy dom? U nas znajdziesz projekt odpowiadający na wszelkie potrzeby.
 • stawiaj na sprawdzone rozwiązania: gotowe projekty domów to pewne i solidne rozwiązania architektoniczne i konstrukcyjne, które po przystosowaniu, zostały zrealizowane na tysiącach polskich działek. Projekty domów z naszej oferty to spokój Twojej inwestycji.
 • ciesz się praktycznymi dodatkami: nasze projekty domów są wyposażone w bogaty zestaw dodatków. To między innymi 3 projekty garaży wolnostojących, dziennik budowy oraz nowoczesne projekty podnoszące energooszczędność budynku – projekt instalacji solarnej i wentylacji mechanicznej z rekuperacją.
 • Same plusy, minimalne ryzyko, maksymalne korzyści dla Twojej inwestycji. Jesień to doskonały czas na wybór wymarzonego domu. Kupuj tanio i załatw formalności jeszcze w tym roku. Gdy nowy sezon wystartuje z korzystną pogodą, Ty ruszysz śmiało z budową, bo wszelkie urzędowe sprawy możesz organizować zaraz po zakupie.

  Łap rabat 300 a nawet 700 zł i zrób odważny krok w stronę marzeń.
  GALERIADOMOW.PL – Twój projekt domu już na Ciebie czeka.

  Regulamin promocji: https://www.galeriadomow.pl/artykuly/regulamin-promocja-jesienna-200

  Poprzedni artykuł:
  Doskonałe na każdą działkę - projekty małych domów z poddaszem użytkowym.