Idealny balans tradycji i nowoczesności - Domy przy Oliwkowej 5.

Projektowanie – pasja, której nie ma końca.

W Galerii Domów praca wre! Nie zatrzymujemy się ani na chwilę i oddajemy do Państwa dyspozycji następną porcję wyjątkowych projektów domów. 
Kolejna odsłona najnowszej serii Domów przy Oliwkowej niesie ze sobą ciekawe zmiany, które powinny znaleźć zrozumienie, szczególnie u domowych majsterkowiczów, „złotych rączek” i pasjonatów funkcjonalnych rozwiązań. 

 

Kompletny parter – poznaj różnice między domem, a mieszkaniem!

Dzienna część zachowuje sprawdzony i przejrzysty układ. Duży salon, otwarty na kuchnię, doświetlony w sposób naturalny, dzięki licznym oknom i szerokim drzwiom tarasowym, integruje życie rodzinne. Jedną ręką przesuwamy drzwi i wchodzimy w kojącą przestrzeń zielonego ogrodu. Żadnych barier, przyjazne współistnienie domowego spokoju i ożywczego tchnienia natury. To przestronne miejsce jest ewidentnym atutem tej serii, dlatego nie rezygnujemy z utrzymania jego walorów w kolejnych wersjach Oliwkowej. 
Parter, jako całość precyzyjnie przemyślana, jest kompletną przestrzenią mieszkalną, z dodatkowym pokojem, pralnią, pomieszczeniem gospodarczym, garażem i sporą łazienką. Projekt, w stosunku do poprzednich wersji, wyróżnia się przede wszystkim kotłownią w rozmiarze XL. Takie pomieszczenie pozwala na zróżnicowanie systemów grzewczych (gaz, paliwo stałe, kocioł olejowy, pompa ciepła...) To również dodatkowe miejsce, które możemy wykorzystać na własne hobby. Warsztat stolarski, kącik mechanika, czy „magazyn niezwykłości” - ile ludzi, tyle pomysłów. 

 

Na wakacjach we własnym domu – przytulny parter w dwóch wersjach. 

Poddasze jak zwykle gwarantuje dobrze zorganizowaną strefę relaksu. Odpoczynek w dużych sypialniach z balkonem i obietnica pełnej regeneracji w ekskluzywnej łazience, to najwyższy hotelowy standard, dostępny we własnym domu. Uwaga - urządzając komfortowo przytulne poddasze w Domach przy Oliwkowej 5 automatycznie wzrastają wymagania względem wakacyjnych apartamentów! 

 

Z myślą o powodzeniu inwestycji – ekonomia jest ważna!

Moc atrakcji i przyjemności, którą niosą ze sobą Domy przy Oliwkowej 5, to nowa jakość życia, która – co ważne – nie musi drogo kosztować. W projektach piątej serii zawarliśmy to, co dla przyszłych inwestorów najważniejsze; przemyślany układ funkcjonalny, estetyczną doskonałość i troskę o materialne powodzenie przedsięwzięcia o nazwie „nasz nowy dom”. 

Postawiliśmy na minimalizm, jeśli chodzi o ściany nośne, co pozwala sprawnie dostosować projekt do indywidualnych wymagań gospodarzy. Zastosowaliśmy prostą geometrię dachu i zwartą bryłę, przez co dom jest szybki i tani w budowie. 
Myślimy ekonomicznie, dlatego droga do sukcesu, do radości ze swojego własnego domu wiedzie przez Galerię Domów. 
Niełatwo osiągnąć pożądany kompromis, między trwałą niezawodnością, elegancją i niską ceną. Przy Oliwkowej 5 wszystkie proporcje tych najważniejszych elementów zostały wyważone. Urocze, solidne, tanie domy już czekają na swoich mieszkańców...

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Projekt gotowy na wszystko - Zostań architektem swojego domuDodatkowy pokój na parterze: za, przeciw i inne dylematy