Dopasuj projekt do swojej działki

Nowe możliwości w Galerii Domów! Innowacyjne, otwarte i przyjazne narzędzie geolokalizacyjne, tylko dla naszych inwestorów! Od teraz wybór idealnego projektu będzie jeszcze prostszy.
Sprawdź, czy konkretny projekt domu mieści się na Twojej działce.

Jak to zrobić? To bajecznie proste:

1. Zaloguj się w naszym serwisie a następnie wejdź na stronę https://www.galeriadomow.pl/dopasuj-projekt-do-dzialki. Jeśli nie posiadasz konta, możesz założyć je tutaj.


2. Z listy wybierz projekt który chcesz dopasować do swojej działki.

3. Na mapie znajdź właściwą działkę, przybliżając widok scrollem myszki, lub znakiem „+” widocznym w prawym górnym rogu mapy.

4. Kliknij lewym przyciskiem na wybrany obszar działki i ulokuj projekt.


5. Skorzystaj z dostępnych w prawym górnym rogu mapy opcji ustawienia budynku.
Uwaga! Przytrzymując klawisz „Shift” możesz zaznaczać (scalać w jeden obszar) kilka działek na mapie.


6. Sprawdź czy projekt mieści się na wybranej działce. Poinformuje Cię o tym zielony kolor obrysu domu. Jeśli któraś z krawędzi świeci się na czerwono skoryguj ustawienie budynku. Jeśli po korekcie ustawienia któraś z krawędzi nadal jest czerwona, jest to znak, że projekt nie mieści się na wybranej działce.

Z Galerią Domów bez trudu i najmniejszych wątpliwości wybierzesz swój wymarzony dom. Pełna mapa działek z całej Polski pomoże Ci uniknąć podstawowego pytania - czy aby na pewno wybrany projekt zmieści się na mojej działce? Otwieramy się na potrzeby naszych inwestorów i chcemy, by każdy wybór dokonany wraz z Galerią Domów był wyborem najlepszym z możliwych.
Nasz projekt na Twojej działce – sprawdź, czy do siebie pasują?

Wypróbuj już teraz nasze nowe narzędzie!
Wybierz projekt z naszej oferty i sprawdź, czy dobrze leży na Twojej działce?

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Sielska jesień w Galerii Domów - Nowe projekty z rodziny Domów przy Sielskiej.Nowe inspiracje w Galerii Domów, Dom przy Diamentowej - piętro pełne możliwości