keyboard_arrow_down

Czerwiec rabatów! Projekty domów 350 zł taniej!

Szukasz projektu domu? Teraz kupisz go jeszcze taniej. Wszystkie projekty domów z rabatem -350 zł. Skorzystaj z okazji i kup swój wymarzony projekt w najlepszej cenie na rynku.

Nasze projekty domów są opracowane z największą starannością i zgodnie z aktualnymi warunkami technicznymi dla budynków jednorodzinnych. To projekty domów energooszczędnych, o prostej konstrukcji i przemyślanym układzie funkcjonalnym. Są komfortowe i praktyczne, a zarazem stylowe, podążające za aktualnymi trendami w projektowaniu. Nasza oferta jest bogata w projekty domów parterowych i domów z poddaszem użytkowym. Znajdziesz tu projekt domu dla dużej rodziny, młodego małżeństwa, czy seniora, który pragnie jesień życia spędzić w wygodnym domu.

Promocja w galeriadomow.pl

Z czego składają się nasze gotowe projekty domów?

Każdy został opracowany jako skończona i kompletna dokumentacja projektowa, pozwalająca szybko wykonać adaptację i uzyskać pozwolenie na budowę. Wszystkie gotowe projekty domów zawierają stały zestaw schematów, rysunków i obliczeń niezbędnych do poprawnej realizacji inwestycji. Nasze opracowania posiadają:

 1. Projekt architektoniczny – rysunki oraz opisy techniczne, m. in. rysunki elewacji, rzuty parteru, poddasza, przekroje pionowe i poziome
 2. Część konstrukcyjna – wykaz elementów konstrukcyjnych, obliczenia statyczne, rysunki budowlane, zestawienia stali obliczeniowej i elementów więźby dachowej
 3. Instalacje wewnętrzne:
  • sanitarna: projekt instalacji centralnego ogrzewania oraz wodno-kanalizacyjnej
  • gazowa: projekt instalacji gazowej wraz z projektem wykonawczym
  • elektryczna i odgromowa: zawierająca rysunki i opisy techniczne, schematy lokalizacji punktów elektrycznych
  • instalacje dodatkowe: wentylacja mechaniczna z rekuperacją, instalacje solarne, teletechniczna i teleinformatyczna (telefon, internet, domofon, videodomofon, telewizja satelitarna)

Gotowe projekty domów, dostępne na GALERIADOMOW.PL, są również zaopatrzone w:

 1. charakterystykę energetyczną zgodną z WT 2021
 2. komplet uprawnień i izb zespołu projektowego
 3. pisemną zgodę autora na dokonywanie zmian w projekcie

Dlaczego gotowe projekty domów to najlepszy wybór?

Jeśli chcemy szybko i sprawnie zrealizować inwestycję gotowe projekt domów to najlepszy wybór. Na GALERIADOMOW.PL jest tyle gotowych projektów domów, że każdy z pewnością znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Projekty domów katalogowych dają sporą oszczędność, nie tylko pieniędzy – są zdecydowanie tańsze niż projekty indywidualne, ale i czasu – są dostępne w 2-3 dni robocze od czasu zamówienia. Wiemy dobrze, jak cenny dzisiaj jest czas, szczególnie na budowie.

Teraz możesz zamówić wybrany przez siebie projekt domu 350 zł taniej. Oszczędzaj na każdym kroku. Wybieraj gotowe projekty domów w najlepszej cenie. Zaoszczędzone pieniądze przeznacz na własne przyjemności, lub dołóż do budżetu inwestycji.

Postaw na sprawdzone rozwiązania, kupuj najtaniej, wybieraj najlepiej – tylko na GALERIADOMOW.PL
Więcej informacji i regulamin promocji: REGULAMIN

Poprzedni artykuł:
Stworzone do adaptacji poddasza