keyboard_arrow_down

Czas rabatów w Galerii Domów! To dobry moment, aby wybrać projekt domu.

Życie to sztuka wyboru! Jak wybrać najlepiej i kiedy podjąć trafną decyzję, szczególnie w kwestii budowy własnego domu? Liczy się dobry moment, wyczucie miejsca i czasu. Zapraszamy do skorzystania z przygotowanej specjalnie dla Państwa PROMOCJI. Wszystkie gotowe projekty domów są teraz tańsze o 200 zł. 

Jeśli podobają się Wam małe domy parterowe, tanie w budowie i szybkie w realizacji – zapraszamy serdecznie. Czeka na Państwa seria domów przy Przyjemnej i Bukowej, wraz z najnowszymi projektami małych domów, możliwych do wybudowania bez pozwolenia na budowę. Dla fanów eleganckich parterówek z czterospadowym dachem przygotowaliśmy kilka kolekcji domów. Seria przy Pastelowej, Makowej, Rubinowej, Parkowej, czy Słonecznej, to tylko część naszej oferty, lecz umożliwia bogaty wybór, w kategorii gotowych projektów domów parterowych o powierzchni większej niż 100 m².

Wszystkich, którzy preferują klimatyczne poddasze zapewniamy, iż mamy coś dla nich. Gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym, z serii przy Cyprysowej, Alabastrowej, Modrzewiowej, czy Wiosennej, pozwalają wybrać najlepiej. Pośród nich znajdziecie Państwo domy z garażem dwustanowiskowym, jednostanowiskowym oraz te, które garażu nie mają. Tym, jak i każdemu, kto kupi projekt domu na naszej stronie, proponujemy bezpłatnie 3 projekty garaży wolno stojących, do wyboru. Posiadamy również domy z piwnicą, utrzymane w tradycyjnym stylu, jak również te, z nowoczesnym pazurem. 

Jeśli zamierzacie budować systemem dwuetapowym, znajdziecie na naszych stronach projekty domów z dodatkowym pokojem na parterze. Taka opcja umożliwia wykończenie parteru w pierwszej kolejności i szybsze zamieszkanie u siebie. 

Z Galerią Domów nie ograniczy Was nawet wąska działka! Projekty domów na wąską działkę z serii przy Kolorowej, Migdałowej, Waniliowej, czy Amarantowej można wybudować na działkach o szerokości mniejszej niż 16 m. Nasza oferta obejmuje również projekty domów energooszczędnych, o wysokim parametrach termicznych, wyposażone w nowoczesne instalacje wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz solarne. 

Jeśli stoicie właśnie przed tą ważną decyzją i zastanawiacie się, jaki projekt domu wybrać – podpowiadamy: warto wybrać TAŃSZY projekt domu! Tańszy o 200 zł! Komu nie jest miło, kiedy niespodziewanie znajdzie w kieszeni 200 zł?! A jeśli się wahacie, co do zawartości projektu i potrzebujecie porady – dzwońcie, na pewno rozwiejemy wszelkie Wasze wątpliwości. 

Zmień swoje życie i wybierz najlepiej! Z Galerią Domów masz pewność, że Twoja decyzja to prosta i szybka droga do realizacji marzenia o własnym domu. 

Zapoznaj się z regulaminem promocji - dostępny tutaj: REGULAMIN

Poprzedni artykuł: Następny artykuł:
Więcej światła - Poszerz spektrum widzeniaZapachniało imbirem! Gotowe projekty domów z serii przy Imbirowej w nowej odsłonie.