keyboard_arrow_down

Czas na tanie projekty domów! Promocja -350 zł na GALERIADOMOW.PL

Przymierzasz się do budowy domu? Zastanawiasz się, jak najlepiej wybrać projekt domu i kiedy podjąć decyzję? Teraz wszystkie projekty domów są 350 zł tańsze – nie przegap takiej okazji! Październik to idealny czas, dlatego zapraszamy do skorzystania ze specjalnej PROMOCJI. Wszystkie gotowe projekty domów z wyjątkowymi rabatami na GALERIADOMOW.PL

Promocja -350!

Chcesz wiedzieć, jak wybrać właściwy projekt domu, szczególnie teraz, kiedy wszystkie są 350 zł tańsze? Kluczowa jest odpowiedź na kilka pytań.Sprecyzuj swoje oczekiwania. Kompletny projekt domu.

Wybierając odpowiedni projekt domu powinniśmy mieć wobec niego konkretne oczekiwania. Przyda się w tym przypadku wspólna analiza potrzeb całej rodziny. Projekt powinien zostać wybrany tak, by każdy członek rodziny miał odpowiednio dużo miejsca dla siebie i swoich pasji. Odpowiednia ilość pokoi dla dzieci, garaż, spiżarnia, czy pralnia – każdą z tych kwestii musimy gruntownie przemyśleć.

Jedną z kluczowych kwestii jest odpowiedź na pytanie, czy wolimy projekty domów parterowych, czy domy z poddaszem użytkowym. Projekty różnią się znacznie modelem życia, który wyznaczają. Otwarte, przestronne domy parterowe doskonale nadają się dla rodzin z małymi dziećmi oraz seniorów, którym trudność sprawia pokonywanie schodów. Projekty domów z poddaszem użytkowym spodobają się tym, którzy cenią sobie prywatność i spokój, który gwarantuje osobne piętro.

Gdy już określimy nasze wymagania, pozostaje dopasować projekt do zapisów zawartych w warunkach zabudowy.

Dom przy Bukowej 50Dom przy Bukowej 50Sprawdź warunki zabudowy i dopasuj do nich projekt domu.

Wbrew pozorom na działce budowlanej nie możemy zrealizować dowolnie wybranego projektu domu. Nasz wybór musi być zgodny z zapisami zawartymi w warunkach zabudowy, lub miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (MPZP). Określają one między innymi maksymalną powierzchnię zabudowy, kąt dachu, czy szerokość oraz wysokość domu. Na szczęście gotowe projekty domów podlegają zmianom w trakcie adaptacji i na tym etapie można dopasować wybrany projekt domu do zapisów WZ, czy MPZP.Ustal budżet inwestycji, czyli mierz siły na zamiary.

Gdy poznaliśmy już warunki zabudowy i jasno określiliśmy wymagania odnośnie projektu domu, musimy zaplanować budżet inwestycji. Nie sztuka wybrać imponujący i ekstrawagancki projekt domu, ważne by zdecydować się na taki, który będziemy w stanie wybudować. Jeśli chcemy zrealizować inwestycję niewielkim kosztem i szybko się wprowadzić do własnego domu, powinniśmy stawiać na projekty domów tanich w budowie. Ekonomiczne rozwiązania zastosowane w naszych projektach pozwalają zaoszczędzić pieniądze w trakcie realizacji.

Projekty domów, które wybudujemy niskim nakładem finansowym to domy posiadające zwartą bryłę i regularne kształty. Najtańsze w realizacji są projekty domów parterowych lub z poddaszem użytkowym i prostym dachem dwuspadowym.

Warto pamiętać, że wszelkie pomieszczenia dodatkowe również wpływają na koszt inwestycji. Chcąc budować najtaniej wybierajmy projekty domów bez piwnicy, a jeśli to możliwe również bez garażu.

Dom przy Alabastrowej 60Dom przy Alabastrowej 60

Właściwy wybór projektu domu to decyzja uwzględniająca trzy kluczowe parametry – nasze potrzeby, możliwości działki i budżet inwestycji. Nad decyzją czuwa też nieodłącznie indywidualne poczucie estetyki każdego inwestora. Jeśli starannie przemyślimy powyższe obszary inwestycji, wybór tego jedynego projektu domu będzie nie tylko trafiony, ale również da pewność, że po wybudowaniu dom spełni wszelkie nasze oczekiwania i da nam radość na długie lata. A kiedy kupować, jeśli nie teraz, kiedy wszystkie projekty domów są tańsze o 350 zł? Nie przegap tej szansy, podążaj za marzeniami z GALERIADOMOW.PL

Zapoznaj się z regulaminem promocji na: https://www.galeriadomow.pl/artykuly/regulamin-czas-na-tanie-projekty-domow