Promocja w Galeriadomow.pl

Zbuduj dom i posadź kwiaty - Czas na wiosenne rabaty

Promocja -10% na wszystkie projekty domów. 

Nie ma lepszego momentu na decyzję o budowie domu, niż WIOSNA! Wszystko rozkwita, budzi się do życia, podobnie jak ożywają nasze marzenia o własnym domu. Coraz cieplejsze promienie słońca, coraz więcej dnia i jeszcze więcej energii do działania – to wszystko działa pozytywnie na nasze zmysły.

Wiosenna promocja w Galerii Domów

Wraz z wiosennym powiewem wiatru cieplej zrobiło się również w Galerii Domów. Ceny zrzuciły z siebie zbędne kilogramy i od teraz, przez tydzień, będą prezentować się w Galerii uszczuplone o 10% !
Wszystkie gotowe projekty domów w wyjątkowych cenach czekają na Was wraz z szacunkowymi kosztorysami. Po zalogowaniu się do naszego serwisu sprawdzicie ile wynosi budowa domu do stanu surowego otwartego, metodą gospodarczą. GD-Indeks Galerii Domów to funkcjonalne i pomocne narzędzie pozwalające oszacować przyszłe koszty budowy domu. Specjalnie dla Was opracowaliśmy również geolokalizator, na którym bez trudu odnajdziecie swoją działkę i przymierzycie do niej projekt domu. Funkcja ta umożliwia rozwianie pytań typu, „czy ten dom na pewno zmieści się na moją działkę?”
W naszej wiosennej, kwitnącej promocji są zarówno Nowości 2019 roku, jak i sprawdzone i doceniane klasyki.

Szczególną uwagę warto zwrócić na nowe domy z serii przy Alabastrowej. Gotowe projekty Dom przy Alabastrowej 41- 45 to utrzymane w tradycyjnym stylu, tanie w budowie, domy z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem. Domy charakteryzują się prostym dachem, zwartą bryłą i wyrównanym poziomem podłogi na całej powierzchni domu, zarówno w garażu, jak i w części mieszkalnej.
Ciekawą propozycją są również nowe domy z serii przy Pastelowej. To tanie domy parterowe, przeznaczone w szczególności na wąskie działki. Dostępne są wersje z dachem dwuspadowym, czterospadowym, zarówno o kącie nachylenia dachu 25 i 30 stopni.

Obserwujcie naszą stronę, wybierajcie aktywnie i dołączcie do programu Galeria Domów ELITE! Dzięki niemu będziecie mogli kupić nasze projekty jeszcze taniej. Szukajcie swojej szansy na dodatkowy rabat i korzystajcie z przywilejów, które daje wyłącznie Galeria Domów ELITE.

Zbuduj dom i posadź kwiaty – to perspektywa niezwykle kusząca. Z Galerią Domów jest ona nie tylko możliwa, ale i prosta w realizacji. Wybierz swój wymarzony projekt domu, skorzystaj z promocji, czy rabatów dodatkowych z puli ELITE i ciesz się nadchodzącą perspektywą zamieszkania u siebie.

Zapoznaj się z REGULAMINEM promocji.

Schładzamy ceny! Wakacyjny rabat -300 zł.Schładzamy ceny! Wakacyjny rabat -300 zł. Mamy odpowiedź na upalne lato! Wszystkie projekty domów są teraz tańsze o 300 zł. Schładzamy ceny, by klimat dla budowy domu był...
Projekty domów dwulokalowych – jeden dom, dwie szczęśliwe rodzinyNOWOŚĆ w GALERIADOMOW.PL Z myślą o tych, którzy budowę domu chcą połączyć z inwestycją w przyszłość i lokatą kapitału, przygotowaliśmy dwulokalowe wersje gotowych...
Jak nie płacić za prąd i uzyskać darmową ciepłą wodę?Solary i fotowoltaika w domach jednorodzinnych. Eko styl to nie tylko moda i chwilowy trend we wszystkim, co nas otacza. To również racjonalizowanie i optymalizowanie rozwiązań...
Czy gotowe projekty domów murowanych można budować jako konstrukcje szkieletowe?Zmiana technologii budowy domu. Każdy gotowy projekt domu oferowany w serwisie GALERIADOMOW.PL może zostać wykonany w innej technologii, niż zakładana w projekcie. Pozwala...
Kontakt z nami

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 do 17:00.

606 977 299
519 634 700
 

Bezpieczne transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem systemu DotPay.