Rabaty lutowe na projekty gotowe

Rabaty lutowe na projekty gotowe

Jeśli nie teraz to kiedy? Luty, co prawda, jest jeszcze typowo zimowym miesiącem, ale raz po raz, słonecznymi dniami, daje nam sygnał, że niedługo wiosna i czas zabrać się do pracy. 
Aby podtrzymać dobrą energię i rodzący się zapał do działania proponujemy naszym inwestorom specjalny rabat – 10% na Wasz wymarzony dom! 

W Galerii Domów wybierzecie najlepiej, ponieważ nasze domy buduje się tanio i szybko. Dbałość o ekonomię realizacji to dla nas priorytet. Wiemy, że współczesne, szybkie tempo życia nie sprzyja długotrwałym przedsięwzięciom, dlatego pracując nad projektami domów, tworzymy je tak, by inwestycja przebiegała szybko i sprawnie. Minimalizm elementów konstrukcyjnych, optymalizacja otworów okiennych, czy ograniczenie ilości trzonów kominowych, to niektóre z zabiegów, pozwalające budować tanio. 

Dla tych, którzy cenią przystępność i otwarty charakter domu parterowego, mamy ciekawe projekty z serii przy Przyjemnej, Bukowej, czy Pastelowej. To małe i średnie domy energooszczędne, z dachem dwuspadowym, lub wielospadowym, doskonałe zarówno na wąską działkę, jaki i na szerokie parcele. Miłośnicy okazałych parterowych rezydencji znajdą coś dla siebie w rodzinie projektów Domów przy Parkowej, lub Makowej. Te szerokie ville w amerykańskim stylu gwarantują wysoki standard mieszkania w przystępnej dla kieszeni cenie. 

Jeśli interesują Was gotowe projekty domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym, w naszej ofercie pojawiło się kilka nowych propozycji z serii przy Cyprysowej. Dom przy Cyprysowej 15 K5 i K6 oraz Cyprysowa 50 to duże, komfortowe domy które w pełni spełnią oczekiwania każdej rodziny. Wyposażone w nowoczesne rozwiązania energooszczędne (solary, rekuperacja) dają niskie koszty ogrzewania i wysoki stopień termoizolacji. Ekologicznie, ekonomicznie, z klasą - to krótka charakterystyka naszych projektów. 

Gotowe projekty domów z rabatem 10% to możliwość uzyskania najlepszej możliwej ceny na autorskie projekty Galerii Domów. Zamawiając u producenta, autora projektu zyskujecie:

- najszybszą możliwą formę realizacji zamówienie

- bezpośredni kontakt z projektantami

- najlepszą z możliwych cenę zakupu (!) 

- bezpłatny pakiet dodatków o wartości do 3499 zł

 

Jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie z nami, to z kim? Wybieraj najlepiej na https://www.galeriadomow.pl/ i zrealizuj marzenia z Galerią Domów. 

Regulamin promocji: https://www.galeriadomow.pl/regulamin-promocji.html

Jak uzyskać pozwolenie na budowę?Pozwolenie na budowę to podstawowy dokument niezbędny do realizacji inwestycji. Jest to ostateczna i oficjalna decyzja urzędu potwierdzająca, że możemy zbudować dom na swojej...
Projekty domów z południową ekspozycją salonuPrzeglądając projekty domów w celu wybrania tego jedynego, musimy pamiętać o tym, by dobrać dom do charakteru i topografii własnej działki. Jeśli posiadamy parcelę w...
Rabaty lutowe na projekty gotoweJeśli nie teraz to kiedy? Luty, co prawda, jest jeszcze typowo zimowym miesiącem, ale raz po raz, słonecznymi dniami, daje nam sygnał, że niedługo wiosna i czas zabrać się...
Małe domy parterowe – ekonomiczne, eleganckie, ekspresowe.Jakie czynniki mają kluczowy wpływ na decyzję inwestora w  procesie wyboru projektu domu? Czym kierujemy się przeglądając projekty domów i szukając tego jedynego, spełniającego...
Kontakt z nami

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 do 17:00.

12 422 97 26
606 977 299
 

Bezpieczne transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem systemu DotPay.

Serwis Galeria Domów prezentuje gotowe projekty domów jednorodzinnych. Oferujemy tanie gotowe projekty domów o różnych powierzchniach i zróżnicowanej stylistyce. Nasz katalog to kilkaset ciekawych propozycji domów, zarówno dla zwolenników tradycyjnej architektury, jak i dla inwestorów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami. Znajdziecie tu Państwo m.in. gotowe projekty domów parterowych, gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym, domy z garażem, domy na wąskie działki... Gotowe projekty domów to urozmaicona oferta nie ustępująca w niczym projektom indywidualnym i zdecydowanie korzystniejsza cenowo.

Mamy nadzieję, że wśród naszych gotowych projektów znajdziecie projekt swojego wymarzonego domu. Zapraszamy!