Nowe parterowe domy z serii przy Pastelowej – idealne na wąską działkę.

Nowe parterowe domy z serii przy Pastelowej – idealne na wąską działkę.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych inwestorów, rozbudowujemy ofertę parterowych domów z serii przy Pastelowej o kolejne domy, dedykowane specjalnie na wąskie działki. Gotowe projekty domów przy Pastelowej 15-18 to projekty nowoczesnych domów energooszczędnych, w różnych wariantach architektonicznych. Przygotowaliśmy wersje zarówno z dachem czterospadowym, jak i dwuspadowym, o kącie nachylenia dachu 25 i 30 stopni. Czym charakteryzują się nowe projekty z serii Dom przy Pastelowej? Jest kilka istotnych szczegółów, którym warto się przyjrzeć.

 

Kompletny projekt na wąskiej działce? Z nami musi się udać!

Nowoczesne, ekonomiczne domy parterowe, które wybudujemy szybko i tanio - to najkrótsza charakterystyka naszych nowych realizacji. Projekty są doskonałym rozwiązaniem na wąskie działki. Ograniczona do minimum ilość ścian nośnych sprawia, iż budynki są tanie w budowie i szybkie w realizacji. Otwarta strefa dzienna składa się ze słonecznego pokoju z kominkiem i otwartej kuchni, połączonej z jadalnią. Znajdziemy tu miejsce, zarówno na stylową wyspę, jak i duży, rodzinny stół. Naturalnym przedłużeniem strefy dziennej jest taras, na który prowadzą przesuwne drzwi. Kominek, w zależności od wersji, został ulokowany centralnie (15) na ścianie bocznej (16), lub w narożniku ścianki, dzielącej salon od korytarza (17, 18). Pastelowa 15 i 16 to projekty najbardziej smukłe. Minimalna szerokość działki, na której mieszczą się domy to 16.75 m. Aby uzyskać takie parametry zrezygnowano z korytarza, a przestrzeń dzienna jest bezpośrednio skomunikowana z pokojami. 


W nieco większych domach przy Pastelowej 17 i 18 zastosowano korytarz, dzielący strefą dzienną od nocnej. Domy są przez to szersze, ale również można je zakwalifikować, jako projekty na wąską działkę. 
Strefa nocna w każdym przypadku obejmuje trzy sypialnie i dwie kompletnie wyposażone łazienki. Większa posiada kabinę prysznicową, wannę i dwie umywalki, mniejsza – poza toaletą – ma również prysznic. Rankiem, gdy ruch w domu największy, nie musimy się martwić o kolejki do łazienki. Warto zaznaczyć, iż lokalizacja łazienek w sąsiedztwie kotłowni powoduje ograniczenie ilości kominów, przez co cała budowa jest tańsza. 

Przygotowaliśmy cztery warianty, jeśli chodzi o konstrukcję dachu. 

→ podstawowe wersje posiadają dach czterospadowy, nachylony pod kątem 25 stopni

→ wersje „Bis” to dachy 30 stopniowe

→ projekty z dopiskiem „D” posiadają dach dwuspadowy 

→ warianty „D Bis” mają dach dwuspadowy o kącie nachylenia 30 stopni 

Istotna różnica polega na tym, iż dach o kącie nachylenia 30 stopni pozwala na zagospodarowanie strychu według indywidualnego uznania. Można tam z powodzeniem urządzić dodatkowe pomieszczenia mieszkalne. Uzupełnieniem programu funkcjonalnego nowych Pastelowych są pojedynczy garaż i kotłownia. 

 

Stylowe domy na każdą kieszeń.

Gotowe projekty domów z serii Dom przy Pastelowej (15-18) prezentują interesujące rozwiązania, które dedykowane są inwestorom chcącym tanio i szybko wybudować elegancki, parterowy dom. Prosty dwuspadowy dach, ograniczenie ścian nośnych i konstrukcja na planie prostokąta, to recepta na powodzenie inwestycji. Pomyślano również o ekonomi późniejszego użytkowania domów. Kupując gotowy projekt domu otrzymujemy bezpłatnie schematy wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz projekt instalacji solarnej. Decydując się na te nowoczesne rozwiązania wydatnie ograniczymy koszty związane z ogrzewaniem budynku i pozyskiwaniem ciepłej wody użytkowej. Wszystkie nowe Pastelowe spełniają standardy i warunki techniczne na 2021 rok, co jest warunkiem otrzymania dotacji w ramach programu Czyste Powietrze. Pozwala on na refinansowanie zakupu, zarówno rekuperacji, jak i instalacji solarnej, czy ekologicznych form ogrzewania (pompa ciepła, kocioł gazowy). Estetyka wykończenia zewnętrznego to znany i lubiany styl doceniany przez wielbicieli domów z tej serii. 

Nowoczesne i eleganckie domy na każdą kieszeń, które wybudujesz nawet na wąskiej działce. Wybieraj najlepiej i buduj bez ograniczeń z Galerią Domów. 

 

Zobacz więcej projektów z kolekcji Dom przy Pastelowej

Poczuj wiosny dotyk! RABAT 250 zł – Wszystkie projekty domów w pierwszej przedwiosennej promocji!Właśnie wystartowała gorąca PROMOCJA na wszystkie nasze gotowe projekty domów. Najnowsze kolekcje, sprawdzone i lubiane serie, domy parterowe i z poddaszem – wszystkie projekty...
Jak uzyskać pozwolenie na budowę?Pozwolenie na budowę to podstawowy dokument niezbędny do realizacji inwestycji. Jest to ostateczna i oficjalna decyzja urzędu potwierdzająca, że możemy zbudować dom na swojej...
Projekty domów z południową ekspozycją salonuPrzeglądając projekty domów w celu wybrania tego jedynego, musimy pamiętać o tym, by dobrać dom do charakteru i topografii własnej działki. Jeśli posiadamy parcelę w...
Rabaty lutowe na projekty gotoweJeśli nie teraz to kiedy? Luty, co prawda, jest jeszcze typowo zimowym miesiącem, ale raz po raz, słonecznymi dniami, daje nam sygnał, że niedługo wiosna i czas zabrać się...
Kontakt z nami

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 do 17:00.

12 422 97 26
606 977 299
 

Bezpieczne transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem systemu DotPay.

Serwis Galeria Domów prezentuje gotowe projekty domów jednorodzinnych. Oferujemy tanie gotowe projekty domów o różnych powierzchniach i zróżnicowanej stylistyce. Nasz katalog to kilkaset ciekawych propozycji domów, zarówno dla zwolenników tradycyjnej architektury, jak i dla inwestorów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami. Znajdziecie tu Państwo m.in. gotowe projekty domów parterowych, gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym, domy z garażem, domy na wąskie działki... Gotowe projekty domów to urozmaicona oferta nie ustępująca w niczym projektom indywidualnym i zdecydowanie korzystniejsza cenowo.

Mamy nadzieję, że wśród naszych gotowych projektów znajdziecie projekt swojego wymarzonego domu. Zapraszamy!