Promocja w Galeriadomow.pl

Najlepszy czas, by pomyśleć o domu! Projekty domów 400 zł TANIEJ

Kiedy najlepiej wybrać projekt domu? Jesienią! To najlepszy czas by ruszyć przygotowania do budowy. Aby móc rozpocząć załatwianie formalności niezbędny jest projekt domu. Teraz możecie go kupić 400 zł taniej!

 

Promocja w GALERIADOMOW.PL

Gotowe projekty domów to najszybsza droga do nowego domu. Projekt ląduje u nas na biurku w kilka dni od zamówienia. Od razu można myśleć o adaptacji i kompletowaniu dokumentów do pozwolenia na budowę. Projekty domów dostępne w naszej ofercie to głównie domy tanie w budowie, które dają gwarancję, że Wasza inwestycja przebiegnie szybko i sprawnie. Małe domy parterowe, czy projekty domów z poddaszem użytkowym? Wybór należy do Was, ale w każdym przypadku wybierzecie dobry projekt.

Co to znaczy dobry projekt domu? To taki, który pozwoli budować oszczędnie i bez komplikacji. Cechuje go dobrze policzona konstrukcja, funkcjonalne wnętrze, prosta forma i optymalna wielkość. Nasze projekty domów nie generują niepotrzebnych kosztów. Można je budować zarówno na raz, jak i systemem dwuetapowym. Taką możliwość dają szczególnie projekty domów z poddaszem użytkowym, w których przewidziano dodatkowy pokój na parterze.

Dobry projekt domu to również ten, który podda się Waszej wizji. Do każdego naszego projektu otrzymacie bezpłatnie pisemną zgodę na zmiany, która pozwoli Wam dostosować dom do swoich wymagań. Likwidacja okien, czy doprojektowanie nowych, zmniejszenie, lub powiększenie budynku, zmiana kąta nachylenia dachu – takie zmiany, między innymi, możecie wprowadzić do projektu na podstawie autorskiej zgody na zmiany. Dostosowanie projektu następuje przy adaptacji, macie więc wpływ na każdą poprawkę i korektę swojego nowego domu.

Aby szybko ruszyć z formalnościami otrzymacie wraz z projektem potrzebne dodatki. Tablica informacyjna, dziennik budowy, charakterystyka energetyczna, projekt szamba, czy zestaw garaży wolnostojących – to cenne dodatki, które pozwolą Wam przyspieszyć inwestycję.

Dobry projekt domu – to tani projekt! Warto kupić dobry projekt domu właśnie teraz, by zamknąć formalności do zimy i na wiosnę ruszyć z budową. Projekty domów dostępne na https://www.galeriadomow.pl/ to gwarancja sukcesu i sprawnej realizacji każdej inwestycji. Tanie projekty domów, tanie w budowie domy – zacznij oszczędzać już dziś. RABAT 400 zł, to się opłaca!

Zapoznaj się z regulaminem promocji: https://www.galeriadomow.pl/regulamin-promocji-projekty-domow-400zl-taniej.html

Dodawaj RABATY – to się opłaca!Tylko dla klientów GALERIADOMOW.PL specjalny rabat na wszystkie projekty domów. Skorzystaj z podwójnej promocji i zamów projekt na https://www.galeriadomow.pl/ Tylko teraz...
Sprawdź, jak zakwitnie Twoje życie!Sprawdź, jak zakwitnie Twoje życie! Projekty domów przy Kwiatowej - Nowa kolekcja domów parterowych na GALERIADOMOW.PL Projekty domów parterowych to wybór setek tysięcy...
Wybór projektu domu wydaje Ci się trudny? U nas wybierzesz swój wymarzony dom bez najmniejszego problemu!Wybór projektu domu wydaje Ci się trudny? Na GALERIADOMOW.PL wybierzesz swój wymarzony dom bez najmniejszego problemu! Wybór projektu domu to jeden z najważniejszych wyborów...
Projekty domów dwulokalowych – jeden dom, dwie szczęśliwe rodzinyNOWOŚĆ w GALERIADOMOW.PL Z myślą o tych, którzy budowę domu chcą połączyć z inwestycją w przyszłość i lokatą kapitału, przygotowaliśmy dwulokalowe wersje gotowych...
Kontakt z nami

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 do 17:00.

606 977 299
519 634 700
 

Bezpieczne transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem systemu DotPay.