Najlepszy czas, by pomyśleć o domu! Projekty domów 400 zł TANIEJ

Kiedy najlepiej wybrać projekt domu? Jesienią! To najlepszy czas by ruszyć przygotowania do budowy. Aby móc rozpocząć załatwianie formalności niezbędny jest projekt domu. Teraz możecie go kupić 400 zł taniej!

 

Promocja w GALERIADOMOW.PL

Gotowe projekty domów to najszybsza droga do nowego domu. Projekt ląduje u nas na biurku w kilka dni od zamówienia. Od razu można myśleć o adaptacji i kompletowaniu dokumentów do pozwolenia na budowę. Projekty domów dostępne w naszej ofercie to głównie domy tanie w budowie, które dają gwarancję, że Wasza inwestycja przebiegnie szybko i sprawnie. Małe domy parterowe, czy projekty domów z poddaszem użytkowym? Wybór należy do Was, ale w każdym przypadku wybierzecie dobry projekt.

Co to znaczy dobry projekt domu? To taki, który pozwoli budować oszczędnie i bez komplikacji. Cechuje go dobrze policzona konstrukcja, funkcjonalne wnętrze, prosta forma i optymalna wielkość. Nasze projekty domów nie generują niepotrzebnych kosztów. Można je budować zarówno na raz, jak i systemem dwuetapowym. Taką możliwość dają szczególnie projekty domów z poddaszem użytkowym, w których przewidziano dodatkowy pokój na parterze.

Dobry projekt domu to również ten, który podda się Waszej wizji. Do każdego naszego projektu otrzymacie bezpłatnie pisemną zgodę na zmiany, która pozwoli Wam dostosować dom do swoich wymagań. Likwidacja okien, czy doprojektowanie nowych, zmniejszenie, lub powiększenie budynku, zmiana kąta nachylenia dachu – takie zmiany, między innymi, możecie wprowadzić do projektu na podstawie autorskiej zgody na zmiany. Dostosowanie projektu następuje przy adaptacji, macie więc wpływ na każdą poprawkę i korektę swojego nowego domu.

Aby szybko ruszyć z formalnościami otrzymacie wraz z projektem potrzebne dodatki. Tablica informacyjna, dziennik budowy, charakterystyka energetyczna, projekt szamba, czy zestaw garaży wolnostojących – to cenne dodatki, które pozwolą Wam przyspieszyć inwestycję.

Dobry projekt domu – to tani projekt! Warto kupić dobry projekt domu właśnie teraz, by zamknąć formalności do zimy i na wiosnę ruszyć z budową. Projekty domów dostępne na https://www.galeriadomow.pl/ to gwarancja sukcesu i sprawnej realizacji każdej inwestycji. Tanie projekty domów, tanie w budowie domy – zacznij oszczędzać już dziś. RABAT 400 zł, to się opłaca!

Zapoznaj się z regulaminem promocji: https://www.galeriadomow.pl/regulamin-promocji-projekty-domow-400zl-taniej.html

Stworzone do adaptacji poddaszaAdaptacja poddasza na cele mieszkalne to najprostszy sposób, by powiększyć przestrzeń użytkową. Teraz jest to możliwe o wiele prościej i szybciej! Seria projektów przy...
Odbierz rabat w prezencie od Mikołaja - Wszystkie projekty 300 zł taniej!Grudzień to czas obdarowywania się prezentami. Pierwsze przynosi 6 grudnia Św. Mikołaj. By mu pomóc oferujemy wszystkie nasze projekty domów w wyjątkowej cenie. Zaoszczędź...
Nowoczesny dom na wąską działkęNowoczesny projekt domu na wąską działkę - Poznaj Dom przy Cyprysowej 57 Budowa domu na wąskiej działce to czasem nie lada wyzwanie. Najważniejsze, a zarazem najtrudniejsze...
Sprawdź, jak zakwitnie Twoje życie!Sprawdź, jak zakwitnie Twoje życie! Projekty domów przy Kwiatowej - Nowa kolekcja domów parterowych na GALERIADOMOW.PL Projekty domów parterowych to wybór setek tysięcy...
Kontakt z nami

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 do 17:00.

606 977 299
519 634 700
 

Bezpieczne transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem systemu DotPay.

Zamów katalog
Zamknij ✖