400 zł taniej! Nie przegap wyjątkowej PROMOCJI

Projekty domów 400 zł tańsze? Nie ma przegap wyjątkowej PROMOCJI na GALERIADOMOW.PL

W jesienne wieczory najlepiej znaleźć sobie jakieś ciekawe zajęcie. Czy jest coś bardziej emocjonującego niż wybór projektu naszego przyszłego domu? Szczególnie teraz, kiedy wszystkie projekty domów na GALERIADOMOW.PL są tańsze o 400 zł!

Co warto wiedzieć wybierając projekt domu? Należy pamiętać, że gotowe projekty domów to najszybsza i najtańsza droga do sprawnej budowy własnego domu. Wybierając gotowy projekt wiesz na co się decydujesz. Nie kupujesz kota w worku. Większość projektów domów jest powszechnie realizowana przez setki zadowolonych rodzin.

Gotowy projekt domu otrzymasz najszybciej właśnie u autora, bez pośredników, bez straty czasu. Dokumentacja trafia do Ciebie w 2-3 dni robocze i od razu możesz wystartować z załatwianiem formalności. Adaptacja, uzyskanie pozwolenia na budowę, wybór ekipy i już można ruszać z budową. Gotowe projekty domów są średnio 70-80% tańsze od indywidualnych projektów realizowanych na zamówienie. Szeroki wybór projektów dostępnych na GALERIADOMOW.PL pozwala wybrać dom najbardziej dopasowany do naszych potrzeb. Czy będzie to projekt domu parterowego, czy z poddaszem, zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jeśli nawet nie znajdziesz domu, który w 100% odpowiada Twoim wymaganiom, nie musisz się przejmować. Wszystkie nasze projekty domów są sprzedawane wraz z pisemna zgoda autora na zmiany. Na jej podstawie możemy dostosować wybrany projekt domu do wymagań działki i naszych prywatnych upodobań. Bezpłatna zgoda na zmiany pozwala nie tylko modyfikować wnętrze, lecz również powiększyć, czy zmniejszyć dom. Możemy zmienić kąt dachu, podnieść ściankę kolankową, czy doprojektować piwnicę, lub garaż.

Teraz gdy projekty domów są tańsze o 400 zł warto dokonać tego ważnego wyboru. Dodatkowe pieniądze mogą się nam przydać właśnie na wykonanie jakiejś zmiany w trakcie adaptacji, by nasz nowy dom był taki, jak sobie wymarzyliśmy.

Gotowe projekty domów dostępne na GALERIADOMOW.pl to domy proste w budowie i ekonomiczne w realizacji. Projektujemy domy tanie w budowie, by każda inwestycja zakończyła się powodzeniem.

Warto spędzić nadchodzące jesienne wieczory na https://www.galeriadomow.pl/ lub na przeglądaniu naszego bezpłatnego katalogu.

Zapraszamy – Twój nowy dom już u nas jest, wystarczy go tylko odkryć!

Przeczytaj również: Regulamin promocji

Nowy rok, RABAT OK!Na początku nowego roku każdy z nas potrzebuje mobilizacji by śmiało wystartować z planami i postanowieniami, które sobie narzuciliśmy. Nic tak nie poprawia nastroju i nie...
Stworzone do adaptacji poddaszaAdaptacja poddasza na cele mieszkalne to najprostszy sposób, by powiększyć przestrzeń użytkową. Teraz jest to możliwe o wiele prościej i szybciej! Seria projektów przy...
Nowoczesny dom na wąską działkęNowoczesny projekt domu na wąską działkę - Poznaj Dom przy Cyprysowej 57 Budowa domu na wąskiej działce to czasem nie lada wyzwanie. Najważniejsze, a zarazem najtrudniejsze...
Sprawdź, jak zakwitnie Twoje życie!Sprawdź, jak zakwitnie Twoje życie! Projekty domów przy Kwiatowej - Nowa kolekcja domów parterowych na GALERIADOMOW.PL Projekty domów parterowych to wybór setek tysięcy...
Kontakt z nami

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 do 17:00.

606 977 299
519 634 700
 

Bezpieczne transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem systemu DotPay.